در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
به دلیل بروزرسانی سایت لطفا دسته بندی اگهی های خود را ویرایش کنید

گوگل آگهی : مرجع نیازمندیها و تبلیغات

دوره حفاظت در برابراشعه

دوره حفاظت در برابراشعه

آگهی رایگان
  • استخدام و کاریابی آموزشی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
  •    آذربایجان شرقی تبریز
  • سرتاسر ایران
باتوجه به گسترش کاربرد های پرتو های یونساز در مراکز مختلف پزشکی ، صنعتی ، کشاورزی ، آموزشی و پژوهشی و با توجه به فعالیت هزاران پرتو کار در ایران در شاخه های مختلف با مواد پرتوزا و دستگاه های پرتوزا که همواره از سوی پرتو های ناشی از این فعالیت در مخاطره می باشند،شرکت آذرآتاپیشرونوین سهند با مجوز رسمی از دفتر امور حفاظت در برابر اشعه کشور به منظور ارتقاء روند آموزشی پرتوکاران و کاهش عوامل زیان آور در محیط کار پرتوهای یون ساز که میتوانند آسیب های جدی و برگشت ناپذیر و غیر قابل درمانی ایجاد نمایند،و افزایش آگاهی، آشنایی و کاربرد آیین نامه های حفاظت در برابر پرتو های یونساز اقدام به برگزاری دوره های آموزشی حفاظت در برابر اشعه بصورت مقدماتی و پیشرفته در مراکز مختلف پزشکی و صنعتی و …. در محل درخواستی داوطلب می نماید.

دوره های مقدماتی و پیشرفته حفاظت در برابر اشعه ویژه مراکز پزشکی:
کلیه مراکز پزشکی به نوغی از منابع و تجهیزات پزشکی شامل مراکز پرتو تشخیصی ، پرتودرمانی،پزشکی هسته ای،دندان پزشکی و …. در معرض پرتو گیری ناشی از کاربرد مواد پرتو زا و دستگاه های پرتوساز قرار دارند.

دوره های مقدماتی و پیشرفته حفاظت در برابر اشعه ویژه مراکز صنعتی و غیر پرتونگاری صنعتی:
امروزه کاربرد منابع و تجهیزات پرتوزا در فن آوری های نوین صنعتی از جایگاه بالایی برخوردار می باشد.بسیاری از مراکز از جمله کارخانجات سیمان،فولاد و آلومنیوم،شرکت های پرتونگاری،شرکت های خفاری و مجتمع پالایشگاه و پتروشیمی و…. از مواد پرتوزا و دستگاههای پرتوساز در زمینه های مختلف استفاده نموده و لزوما بسیاری از کارکنان این مراکز در زمره پرتوکاران قرار خواهند گرفت.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان