در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
با درج آگهی ستاره دار به صفحه ی اول گوگل بیاید

گوگل آگهی : مرجع نیازمندیها و تبلیغات

سایت گلس(sight glass)

سایت گلس(sight glass)

آگهی رایگان
  • خدمات موتور و ماشین
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
  •    آذربایجان شرقی تبریز
  • تبریز-ولیعصر خیابان پروین اعتصامی کوی جامی هشتم پلاک 10 طبقه دوم
سایت گلس چیست؟
سایت گلس قطعه ای ست که برای دیدن و کنترل سطح مایع برودتی در سیستم برودتی ، کنترل کردن میزان رطوبت سیال در سیستم و بررسی نیاز به شارژ گاز در سیستم کاربرد دارد.
محل نصب سایت گلس در سیستم برودتی(سیکل برودت) (سایت گلس کجا باید نصب شود؟)
در سیستم های بزرگ کاربرد بیشتری دارد ،در محل خروجی کندانسور و بعد از فیلترها نصب می شود. برای بررسی میزان سیال داخل سیستم و کنترل آن استفاده می شود.در مورد میزان رطوبت سیستم نیز با سنسورهای رطوبت سنج اطلاعاتی می دهد. میتوان گفت در اصل برای کنترل سیال برودتی موجود در سیستم از لحاظ مقدار،کیفیت و همچنین مقدار رطوبت سیال برودتی موجود در سیستم ساخته شده است و نیز اطلاعات کافی در مورد اینکه کندانسور وظیفه ی خود را بدرستی انجام میدهد در اختیار کاربر قرار می دهد.
جنس سایت گلس از چیست؟
بدنه بیرونی از ریخته(سرب)، قلع، برنج، و برای سیستم هایی که با آمونیاک کار میکنند از فولاد می باشد .
شیشه ای که برای دید استفاده شده مقاوم در مقابل ضربه بوده و تصویری شفاف دارد و برای جلوگیری از نشی در دو طرف از واشرهایی با جنس نئوپن(NEOPEN) و یا کائوچوی خاص استفاده می شود.
در برخی مدلها از شیشه دوبل استفاده می شود که در این ندلهابا گرفتن نور بر روی شیشه تصویری با وضوح بالاتر از سیال عبوری دیده می شود و از نظر قیمتی گرانتر از مدلهای تک شیشه است.
نشانگر رطوبت موجود در سایت گلس از رطوبت متاثر نشده و آسیبی به دلیل وجود رطوبت به آن نمی رسد ولی اسیدها و برخی مواد شیمیایی میتوانند به آن آسیب برسانند.
در کمپرسورهای هرمتیک با کنترل رطوبت سیستم میتوان از صدمات احتمالی وارده به کمپرسور جلوگیری کرد .
سایت گلس ها را در سیستم های برودتی برای دیدن سطح گاز سرمایشی در مخزن گاز و لوله های کندانسور نصب کرد و اینها همانند شیشه دیگ بخار عمل کرده و ساختار مشابهی دارند.
محل نصب سایت در سیستم برودتی کجاست؟
سایت گلس از دو طرف در سیستم به صورتیکه نشتی نداشته باشد نصب می شود قبل از سایت گلس (SIGHT GLASS) یک عدد شیر دستی نصب می شود.و در برخی موارد برای جلوگیری از نشت در صورت بروز هرنوع حادثه جهت اطمینان بیشتر از چک ولو به جای شیر دستی استفاده می شود.
نحوه نصب سایت گلس چگونه است؟
• سایت گلس مناسب سیستم را انتخاب نمایید.
• محل مناسب نصب سایت گلس را مشخص نمایید.
• با توجه به ویژگی مدل بسته شدن (جوشی یا مهره ای) برای سایت گلس انتخابی آن را در محل که مناسب نصب دیده اید مونتاژ نمایید.

شرکت پرگاس آلتین تجارت نماینده انحصاری شرکت های olab وigloo ایتالیا درایران آماده ارائه ی محصولات این شرکت ها به تولیدکنندگان وفروشندگان قطعات برودتی درایران میباشد.

تلفن تماس:04133319581
تلفن همراه:09056853447
سایت:www,pargascoo.com

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان